Nowa odsłona salonu już dostępna dla klientów.
Salon „Czas na Herbatę” w gorzowskiej Askanie powrócił w nowej odsłonie i zmienił swoją lokalizację. Klienci znajdą tu imponującą kolekcję ponad 200 herbat z różnych zakątków świata – od klasycznych czarnych, zielonych i białych, po efektowne herbaty kwitnące oraz unikalne kompozycje owocowe.
Dla wielbicieli kawy przygotowano niemal 40 gatunków ziaren na wagę, starannie wybranych z renomowanych plantacji.
W nowym salonie nie zabraknie także szerokiego wyboru akcesoriów do parzenia herbaty – od zaparzaczy i dzbanków, przez stylowe filiżanki, aż po praktyczne filtry i porcelanę, która doskonale sprawdzi się jako prezent. Klienci znajdą tu również różnorodne dodatki, które podkreślą smak i uprzyjemnią codzienny rytuał picia ulubionych naparów.
„Czas na Herbatę” to polska marka z ponad dwudziestoletnią tradycją, która konsekwentnie się rozwija, łącząc pasję do herbaty z najwyższą jakością oferowanych produktów.